You are not connected. Please login or register

Taylor Momsen uhvaćena sa cigaretom

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Taylor Momsen uhvaćena sa cigaretom Empty Taylor Momsen uhvaćena sa cigaretom Sat Aug 21, 2010 10:52 pm

Fruit Fly ^^

Fruit Fly ^^
Member
Member

Poznato je da je u većini američkih država na snazi zakon o zabrani prodavanja duhanskih proizvoda maloljetnicima. To nije spriječilo buntovnu i još uvijek maloljetnu Taylor da prekrši navedeni zakon
Šesnaestogodišnja pjevačica i glumica viđena je kako se šeće ulicama New Yorka u društvu dva prijatelja, u dugoj iznošenoj sivoj majici, poderanim najlonkama i starim čizmama. Svojoj sada već uobičajenoj odjevnoj kombinaciji dodala je i cigarete kao ne baš laskavi modni detalj.

'Nisam i ne želim biti uzor mladima', nedavno je izjavila Taylor jednom američkom magazinu. Svoj modni ukus je opisala kao odjevni stil dobrostojeće kurtizane.

'Odijevam se na način koji mi trenutno odgovara. Mnogi moj odjevni ukus smatraju provokativnim i osjećaju se nelagodno u mom prisustvu. Takve stvari mi previše ne smetaju, zato što se osjećam super u onome što nosim', priznala je Taylor.

Buntovna zvijezda 'Tračerice' je i prije nekoliko puta bila viđena s cigaretom, često puta osuđivana zbog svoga ponašanja i pomaknutog modnog ukusa koji ne priliči njezinim godinama.

'Svima je jasno da Momsen ima tendenciju šokirati sve oko sebe i njezino pušenje tijekom nastupa je također dio njezine glume. Nadamo se da su Taylorini fanovi svjesni da njezine nezdrave navike nisu nimalo kul i glamurozne', izjavio je glasnogovornik jedne zdravstvene organizacije.

2Taylor Momsen uhvaćena sa cigaretom Empty Re: Taylor Momsen uhvaćena sa cigaretom Sun Aug 22, 2010 12:09 am

Sexy.Bitch.♥

Sexy.Bitch.♥
Member
Member

bas me briga :DD

3Taylor Momsen uhvaćena sa cigaretom Empty Re: Taylor Momsen uhvaćena sa cigaretom Sun Aug 22, 2010 12:49 am

Pomela Lithium

Pomela Lithium
9-47
9-47

pa e ti imas cigaru i u potpis Razz
nmg joj nista XD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum